انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر نوح افشار

آدرس: تهران، ميدان آرژانتين، ابتداى خيابان الوند، پلاك ٥، ساختمان مركزى پزشكان،طبقه سوم،واحد٣٧
تلفن: 88792960

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر نوح افشار

دکتر نوح افشار از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر نوح افشار تهران، ميدان آرژانتين، ابتداى خيابان الوند، پلاك ٥، ساختمان مركزى پزشكان،طبقه سوم،واحد٣٧ و تلفن تماس 88792960 میباشد. نوبت دهی دکتر نوح افشار در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر نوح افشار خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر نوح افشار به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر نوح افشار امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر نوح افشار رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر نوح افشار


  توضیحات دکتر نوح افشار

درمان بيماريهاى اعصاب و روان
مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره خانواده
مشاوره تحصیلی
نوروفیدبک
خانواده درمانی
زوج درمانی
جهت مشاوره و نوبت دهی با شماره های 02188792684 و 02188792960 تماس بگیرید

  نظرات در مورد دکتر نوح افشار

٪100 دکتر نوح افشار را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر نوح افشار را پیشنهاد می‌کنم

  •    کارشون عالیه الان دو ساله کامله که پیش دكتر نوح افشار میرم و حرف ندارن

       دکتر نوح افشار را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر نوح افشار نوبت بگیرم؟


آیا دکتر نوح افشار بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر نوح افشار مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر نوح افشار بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر نوح افشار تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر نوح افشار اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر نوح افشار در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر نوح افشار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوح افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوح افشار در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر نوح افشار سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر نوح افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر نوح افشار چیست؟

دکتر نوح افشار در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر نوح افشار مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر نوح افشار دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر نوح افشار را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر نوح افشار را ارزیابی و 9518 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر نوح افشار رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر نوح افشار هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.