در حال بارگذاری...

 

جهت دریافت نوبت از دکتر دانیال خواجوی تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

صفحه‌ی اختصاصی دکتر دانیال خواجوی

آدرس : تهران، منطقه ۲، گیشا(کوی نصر)، بین خیابان سوم و پنجم پلاک ۴۶
تلفن : 88275712
شاخه فعالیت : متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

توضیحات دکتر دانیال خواجوی

روان پزشک ، روانکاوی(درمانی)

اطلاعات دکتر دانیال خواجوی

دکتر دانیال خواجوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) هستند. مطب دکتر دانیال خواجوی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر دانیال خواجوی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر دانیال خواجوی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر دانیال خواجوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر دانیال خواجوی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر دانیال خواجوی را مشاهده کنید.

نظرات در مورد دکتر دانیال خواجوی

باسلام.ایشان فوق‌العاده پزشک حاذقی هستن وبسیار با کمالات و صبور و با اخلاق میباشند واز همه مهمتر اینکه درهر شرایطی به بیمارانشان اهمیت میدهند با آرزوی سلامتی و پایداریشان از ایزد منان.

فوق العاده عالی هستن، دوستانی که اعتیاد به محرک داشتن حتما با ایشون مراجعه کنند

عالی بود

سلام من شش سال بیمار ایشان بودم و طی درمان خیلی بهتر شدم ایشان دکتر خیلی خوب هم از نظر علمی و اخلاقی هستند و ایشان خیلی مودب مهربان وصبور هستند برایشان آرزوي تندرستی وموفقیت دارم

رضایت داشتم

دکتر خیلی خوبی هستند.

سلام تشخیص ایشان بسیار عالی هست ودرمانگر بسیار خوبی هستند

سلام من هشت سال هست که تحت درمان ایشان هستم وازایشان بسیارراضی هستم ایشان تشخیصشان درست هست وبسیارمهربان ومتین ومودب وصبور ودقیق هستند امیدوارم همیشه تندرست وموفق باشند

ایشان بسیار تشخیص درستی دارند .از ایشان به خاطر اینکه اینقدر با حوصله ومتین و مودب هستند کمال تشکر را دارم . انشالله همیشه در پناه خداوند سلامت و سرافراز باشند.

آقای دکتر خواجوی خیلی دقیق و صبور هستن. دکتر خیلی خوبی هستن.

ایشان بک متخصص بسیار با تچربه هستند به همه دوستانی که نیاز به درمان دارن ایشان را جهت یک دوره درمانی پیشنهاد میکنم مطمعنا نتیجه میگیرید

سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر دانیال خواجوی نوبت بگیرم؟

آیا دکتر دانیال خواجوی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر دانیال خواجوی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر دانیال خواجوی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر دانیال خواجوی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر دانیال خواجوی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر دانیال خواجوی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر دانیال خواجوی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر دانیال خواجوی چیست؟

دکتر دانیال خواجوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر دانیال خواجوی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر دانیال خواجوی دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر دانیال خواجوی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 11 بیمار دکتر دانیال خواجوی را ارزیابی کرده اند. میانگین امتیاز دکتر دانیال خواجوی 5 از 5 می باشد. اگر شما هم از بیماران دکتر دانیال خواجوی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.