انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر طیبه رییسی

آدرس : شیراز،بلوار میرزای شیرازی،ابتدای تاچارا،جنب پل،حدفاصل بانک صادرات و درمانگاه صبا ،ساختمان لاویج،طبقه اول واحد ۲
تلفن : 36258667

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر طیبه رییسی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر طیبه رییسی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر طیبه رییسی


  توضیحات دکتر طیبه رییسی

رشد و تغذیه اطفال،بیماریهای الرژی،گوارشی،عفونی و...

  درباره دکتر طیبه رییسی

دکتر طیبه رییسی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر طیبه رییسی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر طیبه رییسی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر طیبه رییسی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر طیبه رییسی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر طیبه رییسی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر طیبه رییسی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر طیبه رییسی

٪100 دکتر طیبه رییسی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر طیبه رییسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    عالی

       دکتر طیبه رییسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    عالیه

       دکتر طیبه رییسی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر طیبه رییسی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر طیبه رییسی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر طیبه رییسی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر طیبه رییسی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر طیبه رییسی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر طیبه رییسی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر طیبه رییسی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر طیبه رییسی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر طیبه رییسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طیبه رییسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه رییسی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر طیبه رییسی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه رییسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر طیبه رییسی چیست؟

دکتر طیبه رییسی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر طیبه رییسی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر طیبه رییسی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر طیبه رییسی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر طیبه رییسی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر طیبه رییسی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر طیبه رییسی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست