انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر یوسف وجودی

آدرس : تبريز-خيابان 17 شهريور جديد-روبروي كلينيك فرهنگيان-ساختمان پزشكان-طبقه اول
تلفن : 35567979

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر یوسف وجودی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 5 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر یوسف وجودی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر یوسف وجودی


  روزهای کاری دکتر یوسف وجودی

یکشنبه

5 الی 7/30 بعد از ظهر

سه‌شنبه

5 الی 7/30 بعد از ظهر

  توضیحات دکتر یوسف وجودی

ويزيت بيماران واعمال كوچك از قبيل گذاردن دستگاه ای  یو دی  و انجام    كرايو در مطب و انجام زايمان طبيعي و سزارين وهيستركتومي و پرينو رافي و كيست تخمدان و حاملگي خارج رحمي و مكدونالد و ساير اعمال ديگر رشته زنان مامايي در    بيمارستان خصوصي شمس انجام مي گيرد

  درباره دکتر یوسف وجودی

دکتر یوسف وجودی جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. مطب دکتر یوسف وجودی در شهر تبریز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر یوسف وجودی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر یوسف وجودی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر یوسف وجودی جراح و متخصص زنان و زایمان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر یوسف وجودی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر یوسف وجودی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 7318
  وب سایت شخصی دکتر یوسف وجودی

  نظرات در مورد دکتر یوسف وجودی

٪100 دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد میکنند

  5 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر وجودی یه جورایی نسل مارو به دنیا اورده ( خودم ،داداشم ،خواهرم ،پسر عمو دختر عمو دختر عمه پسر عمو های مادری و غیر... متشکریم😍🙏

     دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر وجودی بی نظیرن

     دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر یوسف وجودی پسر خوشگل من رو به دنیا اوردن و وقعا کارشون حرف نداره ممنون دکتر

     دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی

     دکتر یوسف وجودی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر یوسف وجودی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر یوسف وجودی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر یوسف وجودی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر یوسف وجودی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر یوسف وجودی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر یوسف وجودی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر یوسف وجودی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر یوسف وجودی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر یوسف وجودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر یوسف وجودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف وجودی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر یوسف وجودی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف وجودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر یوسف وجودی چیست؟

دکتر یوسف وجودی جراح و متخصص زنان و زایمان میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص زنان و زایمان بهتر است بدانید تشخیص و درمان بیماری‌های زنان همچون عفونت دستگاه تناسلی، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان و یا رحم، قاعدگی دردناک و اختلالات قاعدگی بر عهده پزشک متخصص زنان و زایمان است. بارداری، پیشرفت و کنترل آن، زایمان طبیعی و یا عمل سزارین از جمله مواردیست که در این حیطه پزشکی قرار دارد. بیماری‌هایی نظیر اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان است. همچنین برای انجام جراحی‌های زیبایی زنان بقاید به متخصص زنان مراجعه کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر یوسف وجودی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر یوسف وجودی دریافت کنید زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و ... میباشد.

بیماران دکتر یوسف وجودی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 5 بیمار دکتر یوسف وجودی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر یوسف وجودی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر یوسف وجودی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست