انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

دوره تكميلى روان درمانى و تحريك مغزى
٪97 رضایت (18238 کاربر)

اطلاعات دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

آدرس: مشهد كوهسنگى ٦ نبش چهارراه اول ساختمان پزشكان ايرانيان طبقه چهارم واحد ٨
تلفن: 05138585801–05138585802

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

دکتر سيد مرتضى جعفرزاده (به انگلیسی: Dr. Morteza Jafarzade) از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر مشهد هستند. آدرس دکتر سيد مرتضى جعفرزاده مشهد كوهسنگى ٦ نبش چهارراه اول ساختمان پزشكان ايرانيان طبقه چهارم واحد ٨ و تلفن تماس 05138585801–05138585802 میباشد. نوبت دهی دکتر سيد مرتضى جعفرزاده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سيد مرتضى جعفرزاده خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سيد مرتضى جعفرزاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 102955
  اینستاگرام دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

دکتر سيد مرتضى جعفرزاده امتیاز کلی 4.8 از ۵ ستاره طبق تجربه 26 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪97 بیماران از دکتر سيد مرتضى جعفرزاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سيد مرتضى جعفرزاده


  توضیحات دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

متخصص اعصاب و روان(روانپزشك)

داراى بورد تخصصى ناسيونال

دوره تكميلى از موسسه كارولينسكاى سوئد

دوره تكميلى تحريك مغزى از نيس فرانسه

مدرس دانشگاه

  سوابق و افتخارات دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

عضو نويسندگان كتاب سالانه روانپزشكى امريكا در سال ٢٠٠٩
عضو نويسندگان كتابچه كنگره روانپزشكان دانشگاه كلگرى كانادا در سال ٢٠١٤
حضور در كنگره جهانى روانپزشكى برلين به عنوان سخنران در سال ٢٠١٧
تاييد عضويت رسمى انجمن روانپزشكان اتحاديه اروپا در سال ٢٠١٨
مترجم كتابهاى كودكان بدون ترمز و اختلال شخصيت مرزى و رفتارهاى جنسى و مشكلات آن
سردبير خبرنامه انجمن علمى روانپزشكان ايران شاخه خراسان از سال ٩٠
رئيس كميته عصب روانپزشكى شاخه خراسان انجمن روانپزشكان ايران
دبير اجرايى دومين كنگره عصب روانپزشكى ايران تيرماه ٩٩

  روزهای کاری دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

شنبه

٣ تا ٩

دوشنبه

٣ تا ٩

چهارشنبه

٣ تا ٩

  نظرات در مورد دکتر سيد مرتضى جعفرزاده

٪97 دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را پیشنهاد میکنند

  26 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    سلام من الان دچار افسردگی هستم و ۲ ماه ست که تحت نظر آقای دکتر جعفر زاده بودم کارشون عالی بود انگار دوباره متولد شدم

     دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    سلام وقت بخیر من نزدیک دو سال بود بخاطر افسردگی، ترس از دست دادن عزیزانم و افکار منفی و اضطراب واقعا هیچ لذتی از زندگی نمیبردم و مدام استرس و تپش قلب شدید داشتم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم به یه روانپزشک مشکلمو بگم و از اونجایی که اقای دکتر جعفر زاده بهترین هستن به ایشون مراجعه کردم و بعد از دوماه باورم نمیشه که اینقدر خودمو عذاب دادم و قشنگیای زندگی رو نمیدیم! شاید بهترین کاری که برای خودم و روح و روان زندگیم انجام دادم همین بود....از خدا برای اقای دکتر عزیز و خانواده محترمشون سلامتی و درخشش بیشتر و شادی میخوام و مطمئنا زحماتشون با یه عالمه انرژی مثبت بهشون برمیگرده.....بی شک بهترینن 👍

     دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    با سلام من نوه ام که بیش فعالی داشت را بیش جناب دکتر بردم و ایشون بعد بررسی گفتند که اختلال داره و با درمان دارویی و مشاوره ای خیلی بهتر شده خداوند خیرشون بده شرایط زندگی ما و دخترم خیلی بهتر ‌شده امیدوارم دکتر عزیز هر جا که باشید موفق و سلامت باشید

     دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سيد مرتضى جعفرزاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سيد مرتضى جعفرزاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سيد مرتضى جعفرزاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سيد مرتضى جعفرزاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سيد مرتضى جعفرزاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سيد مرتضى جعفرزاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سيد مرتضى جعفرزاده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سيد مرتضى جعفرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سيد مرتضى جعفرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سيد مرتضى جعفرزاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سيد مرتضى جعفرزاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سيد مرتضى جعفرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سيد مرتضى جعفرزاده چیست؟

دکتر سيد مرتضى جعفرزاده (Dr. Morteza Jafarzade) در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سيد مرتضى جعفرزاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سيد مرتضى جعفرزاده دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 26 بیمار دکتر سيد مرتضى جعفرزاده را ارزیابی و 18238 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪97 آن ها از دکتر سيد مرتضى جعفرزاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سيد مرتضى جعفرزاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.