انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سهیل مقتدرنژاد

آدرس: بروجرد - خیابان شهدا - ساختمان پزشکان سینا
تلفن: 42615871

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سهیل مقتدرنژاد

دکتر سهیل مقتدرنژاد از پزشکان کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) خوب شهر بروجرد هستند. آدرس دکتر سهیل مقتدرنژاد بروجرد - خیابان شهدا - ساختمان پزشکان سینا و تلفن تماس 42615871 میباشد. نوبت دهی دکتر سهیل مقتدرنژاد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سهیل مقتدرنژاد خدمات بسیاری همچون جراحی لیزری سنگ کلیه، جراحی لیزری پروستات، درمان سنگ کلیه، جراحی لاپاروسکوپی، درمان ناباروری، جراحی واریکوسل، جراحی فتق، درمان زگیل تناسلی، ختنه و جراحی سرطان های سیستم ادراری و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سهیل مقتدرنژاد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر سهیل مقتدرنژاد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سهیل مقتدرنژاد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سهیل مقتدرنژاد


  نظرات در مورد دکتر سهیل مقتدرنژاد

٪100 دکتر سهیل مقتدرنژاد را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سهیل مقتدرنژاد را پیشنهاد می‌کنم

  •    عالی

       دکتر سهیل مقتدرنژاد را پیشنهاد می‌کنم

  •    کارشون عالیهههههه... خدا حفظش کنه .

       دکتر سهیل مقتدرنژاد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سهیل مقتدرنژاد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سهیل مقتدرنژاد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سهیل مقتدرنژاد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سهیل مقتدرنژاد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سهیل مقتدرنژاد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سهیل مقتدرنژاد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سهیل مقتدرنژاد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سهیل مقتدرنژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیل مقتدرنژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل مقتدرنژاد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سهیل مقتدرنژاد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سهیل مقتدرنژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سهیل مقتدرنژاد چیست؟

دکتر سهیل مقتدرنژاد در شاخه جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) بهتر است بدانید مواردی چون آسیب‌دیدگی نخاع، آسیب‌دیدگی اندام‌های لگن، بیماری‌های گوارشی مزمن و مجاری ادراری و التهاب و عفونت پروستات، عارضه‌های شایعی که جراحی اورولوژی را ضروری می‌سازد؛ که همگی منشأ نوروژنیک دارند. بیماری‌های مزمن و بدخیم شایع دیگری نیز وجود دارد که جراحی بزرگ کردن یا قطع یا رفع انسداد برای درمان آن‌ها مفید است. این دسته از عارضه‌ها دستگاه‌های تناسلی، کلیوی و گوارشی را درگیر می‌کنند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سهیل مقتدرنژاد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سهیل مقتدرنژاد دریافت کنید جراحی لیزری سنگ کلیه، جراحی لیزری پروستات، درمان سنگ کلیه، جراحی لاپاروسکوپی، درمان ناباروری، جراحی واریکوسل، جراحی فتق، درمان زگیل تناسلی، ختنه و جراحی سرطان های سیستم ادراری و ... میباشد.

بیماران دکتر سهیل مقتدرنژاد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر سهیل مقتدرنژاد را ارزیابی و 4471 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر سهیل مقتدرنژاد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سهیل مقتدرنژاد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.