انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات علیرضا رخشان

آدرس: بروجرد خیابان تختی طبقه بالای داروخانه آزادی
تلفن: 06642512564

دریافت نوبت تلفنی

  درباره علیرضا رخشان

علیرضا رخشان (به انگلیسی: Dr. Alireza Derakhshan) از دکترهای روانشناس خوب شهر بروجرد هستند. آدرس علیرضا رخشان بروجرد خیابان تختی طبقه بالای داروخانه آزادی و تلفن تماس 06642512564 میباشد. نوبت دهی علیرضا رخشان در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. علیرضا رخشان خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات علیرضا رخشان به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 2680
  علیرضا رخشان امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از علیرضا رخشان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران علیرضا رخشان


  سوابق و افتخارات علیرضا رخشان

سابقه ۱۲ سال تجربه و ارائه خدمت به بیش از ۴۰۰۰ نفر

  روزهای کاری علیرضا رخشان

شنبه

16 تا20

یکشنبه

16تا20

دوشنبه

16تا20

سه‌شنبه

16تا20

چهارشنبه

  نظرات در مورد علیرضا رخشان

٪100 علیرضا رخشان را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     علیرضا رخشان را پیشنهاد می‌کنم

 •    كاش زودتر باهاشون آشنا ميشدم و از كمكشون استفاده ميكردم ولي به هرحال واقعا سپاسگزارشون هستم

     علیرضا رخشان را پیشنهاد می‌کنم

 •    سپاس از زحمات ایشان

     علیرضا رخشان را پیشنهاد می‌کنم

 •    روانشناس بسيار توانمندي هستند و از ايشان ممنونم

     علیرضا رخشان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از علیرضا رخشان نوبت بگیرم؟


آیا علیرضا رخشان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به علیرضا رخشان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا علیرضا رخشان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با علیرضا رخشان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از علیرضا رخشان اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی علیرضا رخشان در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت علیرضا رخشان چقدر است؟

هزینه ویزیت علیرضا رخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل علیرضا رخشان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا علیرضا رخشان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل علیرضا رخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت علیرضا رخشان چیست؟

علیرضا رخشان (Dr. Alireza Derakhshan) در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به علیرضا رخشان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از علیرضا رخشان دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران علیرضا رخشان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار علیرضا رخشان را ارزیابی و 1440 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از علیرضا رخشان رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران علیرضا رخشان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.