انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر احسان مومنی

آدرس: اراک، خیابان شهید بهشتی، چهار راه هلال احمر، ساختمان پزشکان میراحمد، طبقه ۴
تلفن: 32215493

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر احسان مومنی

دکتر احسان مومنی از دندانپزشکان خوب شهر اراک هستند. آدرس دکتر احسان مومنی اراک، خیابان شهید بهشتی، چهار راه هلال احمر، ساختمان پزشکان میراحمد، طبقه ۴ و تلفن تماس 32215493 میباشد. نوبت دهی دکتر احسان مومنی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر احسان مومنی خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر احسان مومنی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر احسان مومنی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر احسان مومنی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر احسان مومنی


  نظرات در مورد دکتر احسان مومنی

٪100 دکتر احسان مومنی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر احسان مومنی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر احسان مومنی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر احسان مومنی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر احسان مومنی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر احسان مومنی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر احسان مومنی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر احسان مومنی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر احسان مومنی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر احسان مومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان مومنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مومنی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر احسان مومنی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مومنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر احسان مومنی چیست؟

دکتر احسان مومنی در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر احسان مومنی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر احسان مومنی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر احسان مومنی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر احسان مومنی را ارزیابی و 1673 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر احسان مومنی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر احسان مومنی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.