انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر حسینعلی صفری

آدرس: اراک - خیابان شهید بهشتی - بالاتر از سه راه ارامنه - روبروی کلینیک ابن سینا - ساختمان بزرگمهر - طبقه اول
تلفن: 32227473

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر حسینعلی صفری

دکتر حسینعلی صفری از پزشکان متخصص ارتوپدی خوب شهر اراک هستند. آدرس دکتر حسینعلی صفری اراک - خیابان شهید بهشتی - بالاتر از سه راه ارامنه - روبروی کلینیک ابن سینا - ساختمان بزرگمهر - طبقه اول و تلفن تماس 32227473 میباشد. نوبت دهی دکتر حسینعلی صفری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر حسینعلی صفری خدمات بسیاری همچون پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر حسینعلی صفری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر حسینعلی صفری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر حسینعلی صفری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر حسینعلی صفری


  نظرات در مورد دکتر حسینعلی صفری

٪100 دکتر حسینعلی صفری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر حسینعلی صفری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر حسینعلی صفری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر حسینعلی صفری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر حسینعلی صفری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر حسینعلی صفری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر حسینعلی صفری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر حسینعلی صفری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر حسینعلی صفری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر حسینعلی صفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسینعلی صفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی صفری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر حسینعلی صفری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی صفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر حسینعلی صفری چیست؟

دکتر حسینعلی صفری در شاخه جراح و متخصص ارتوپدی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص ارتوپدی بهتر است بدانید استخوان‌شناسی یا ارتوپدی زیرشاخه‌ای از علوم کالبدشناسی، جامعه‌شناسی، و باستان‌شناسی به‌شمار می‌آید. استخوان‌شناسان به مطالعه دقیق ساختار استخوان‌ها، اجزای استخوان‌بندی، دندان‌ها، اشکال ظاهری، عملکردها، بیماری‌ها و آسیب‌ها، فرایند استخوان‌سازی از غضروف، استحکام و سختی استخوان‌ها، و غیره می‌پردازند. در مطالعه استخوان‌ها، سن، مرگ، جنسیت، رشد، و شیوه زندگی فردی که بقایایش به‌جا مانده در نظر گرفته می‌شود یا از طریق استخوان‌شناسی اطلاعاتی در این زمینه‌ها بازیابی می‌گردد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر حسینعلی صفری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر حسینعلی صفری دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر حسینعلی صفری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر حسینعلی صفری را ارزیابی و 3472 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر حسینعلی صفری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر حسینعلی صفری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.