انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر لیلا عسگرپور

دکتر لیلا عسگرپور

متخصص قلب و عروق

کاردیولوژیست
٪100 رضایت (2312 کاربر)

اطلاعات دکتر لیلا عسگرپور

آدرس: کرج - خیابان بهشتی، بین میدان شهداء و چهارراه طالقانی، برج رازی (ساختمان بانک آینده)، طبقه 7، واحد 73
تلفن: ۰۲۶۳۲۲۱۶۴۲۶

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر لیلا عسگرپور

دکتر لیلا عسگرپور (به انگلیسی: Dr. Leila Asgarpour) از پزشکان متخصص قلب و عروق خوب شهر کرج هستند. آدرس دکتر لیلا عسگرپور کرج - خیابان بهشتی، بین میدان شهداء و چهارراه طالقانی، برج رازی (ساختمان بانک آینده)، طبقه 7، واحد 73 و تلفن تماس ۰۲۶۳۲۲۱۶۴۲۶ میباشد. نوبت دهی دکتر لیلا عسگرپور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر لیلا عسگرپور خدمات بسیاری همچون تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر لیلا عسگرپور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۹۹۹۲۵
  وب سایت شخصی دکتر لیلا عسگرپور
  اینستاگرام دکتر لیلا عسگرپور

دکتر لیلا عسگرپور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر لیلا عسگرپور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر لیلا عسگرپور


  آدرس های دیگر دکتر لیلا عسگرپور

کرج - خیابان بهشتی، بین میدان شهداء و چهارراه طالقانی، برج رازی (ساختمان بانک آینده)، طبقه 7، واحد 73 (مطب)
شماره تماس : ‎09399450250

  روزهای کاری دکتر لیلا عسگرپور

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر لیلا عسگرپور

٪100 دکتر لیلا عسگرپور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر لیلا عسگرپور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر لیلا عسگرپور نوبت بگیرم؟


آیا دکتر لیلا عسگرپور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر لیلا عسگرپور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر لیلا عسگرپور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر لیلا عسگرپور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر لیلا عسگرپور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر لیلا عسگرپور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا عسگرپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا عسگرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا عسگرپور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر لیلا عسگرپور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا عسگرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر لیلا عسگرپور چیست؟

دکتر لیلا عسگرپور (Dr. Leila Asgarpour) در شاخه متخصص قلب و عروق فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر لیلا عسگرپور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر لیلا عسگرپور دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر لیلا عسگرپور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر لیلا عسگرپور را ارزیابی و 2312 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر لیلا عسگرپور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر لیلا عسگرپور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.