انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علی باقریان

آدرس: مشهد، میدان احمدآباد، کلاهدوز2، پلاک 6، ساختمان پزشکان هما، طبقه دوم
تلفن: 38472068-09020775451

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر علی باقریان

دکتر علی باقریان (به انگلیسی: Dr. Ali Bagherian) از متخصصین دندانپزشکی کودکان (اطفال) خوب شهر مشهد هستند. آدرس دکتر علی باقریان مشهد، میدان احمدآباد، کلاهدوز2، پلاک 6، ساختمان پزشکان هما، طبقه دوم و تلفن تماس 38472068-09020775451 میباشد. نوبت دهی دکتر علی باقریان در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر علی باقریان خدمات بسیاری همچون درمان دندان کودکان، عصب کشی دندان کودک، فلورایدتراپی، ترمیم پوسیدگی دندان کودک، درمان کودکان غیر همکار و مضطرب، ارتودنسی کودکان، روکش دندان شیری، فلورایدتراپی و شیار پوش دندان کودک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر علی باقریان به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  اینستاگرام دکتر علی باقریان

دکتر علی باقریان امتیاز کلی 4.7 از ۵ ستاره طبق تجربه 15 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪95 بیماران از دکتر علی باقریان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی باقریان


  توضیحات دکتر علی باقریان

مطب دندانپزشکی کودکان دکتر علی باقریان
  متخصص دندانپزشکی کودکان و ارتودنسی پیشگیری
عضو هیات مدیره انجمن دندانپزشکی کودکان ایران
جوانترین دانشیار دندانپزشکی کشور
اگر تمایل ندارید کودک خردسال شما تحت بیهوشی دندانهایش درمان گردد حتما به مطب دکتر باقریان سری بزنید

  سوابق و افتخارات دکتر علی باقریان

جوانترین دانشیار دندانپزشکی کشور
برگزیده برترین مقاله دندانپزشکی کودکان دنیا در سال 2018

  زبان و گویش های دکتر علی باقریان

فارسی-انگلیسی-فرانسه

  نظرات در مورد دکتر علی باقریان

٪95 دکتر علی باقریان را پیشنهاد میکنند

  15 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    کودک سه ساله من را همه متخصصان برای بیهوشی گفته بودند ولی آقای دکتر با حوصله طی هفت جلسه همه دندان ها را برایش درست کردند دستیاران بسیار دقیق و منظم و مهربان بودند. به همه عزیزان توصیه میکنم❤️🌹

     دکتر علی باقریان را پیشنهاد می‌کنم

 •    کار حرفه ای، برخورد دستیاران عالی، بهترین جای ممکن برای دندانپزشکی کودکان در مشهد

     دکتر علی باقریان را پیشنهاد می‌کنم

 •    تیم بسیار عالی و خوش برخورد و با حوصله، کودک سه ساله من رو متخصصان دندانپزشکی دیگر برای بیهوشی گفته بودند ولی دکتر باقریان بصورت پله پله و باحوصله کلیه کارهای دندانپزشکی او را انجام دادند. از زحمات ایشان و تیمشان بسیار سپاسگزارم.

     دکتر علی باقریان را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی

     دکتر علی باقریان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی باقریان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی باقریان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی باقریان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی باقریان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی باقریان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی باقریان اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر علی باقریان در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر علی باقریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی باقریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی باقریان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی باقریان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی باقریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی باقریان چیست؟

دکتر علی باقریان (Dr. Ali Bagherian) در شاخه متخصص دندانپزشکی اطفال فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص دندانپزشکی اطفال بهتر است بدانید دندانپزشکان اطفال در ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان، از نوزادان تا نوجوانان تخصص دارند. آنها آموزش دیده اند تا به نیازها و نگرانی های منحصر به فرد بیماران جوان رسیدگی کنند و محیطی امن و راحت برای درمان دندان فراهم کنند. برخی از درمان های رایج ارائه شده توسط دندانپزشکان اطفال عبارتند از: مراقبت های پیشگیرانه: این شامل معاینات منظم، تمیز کردن، و درمان های فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه است. مراقبت های ترمیمی: این شامل روش هایی مانند پرکردن، روکش و کانال های ریشه برای ترمیم یا ترمیم دندان های آسیب دیده است. مراقبت های ارتودنسی: این شامل تشخیص و درمان مال اکلوژن (مشکلات بایت) و سایر مسائل ارتودنسی است. اورژانس های دندانپزشکی: دندانپزشکان اطفال برای رسیدگی به اورژانس های دندانی مانند دندان درد، دندان های شکسته و شکستگی دندان آموزش دیده اند. دندانپزشکی با نیازهای ویژه: دندانپزشکان اطفال همچنین برای کار با کودکانی که نیازهای ویژه دارند، مانند کودکان مبتلا به اوتیسم، سندرم داون یا فلج مغزی، آموزش دیده اند تا مراقبت های دندانی مناسب را ارائه دهند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی باقریان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی باقریان دریافت کنید درمان دندان کودکان، عصب کشی دندان کودک، فلورایدتراپی، ترمیم پوسیدگی دندان کودک، درمان کودکان غیر همکار و مضطرب، ارتودنسی کودکان، روکش دندان شیری، فلورایدتراپی و شیار پوش دندان کودک و ... میباشد.

بیماران دکتر علی باقریان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 15 بیمار دکتر علی باقریان را ارزیابی و 31933 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪95 آن ها از دکتر علی باقریان رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی باقریان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.