انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات مهتا مختاری

آدرس: بابل - باغ فردوس - ورودی فردوس 5
تلفن: 0999666999

دریافت نوبت تلفنی

  درباره مهتا مختاری

مهتا مختاری از دکترهای روانشناس خوب شهر بابل هستند. آدرس مهتا مختاری بابل - باغ فردوس - ورودی فردوس 5 و تلفن تماس 0999666999 میباشد. نوبت دهی مهتا مختاری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. مهتا مختاری خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات مهتا مختاری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 28440
  اینستاگرام مهتا مختاری

مهتا مختاری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از مهتا مختاری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران مهتا مختاری


  نظرات در مورد مهتا مختاری

٪100 مهتا مختاری را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       مهتا مختاری را پیشنهاد می‌کنم

  •    خانم مختاری خیلی مهربون و در کارشون عالین به همه پیشنهادشون میکنم

       مهتا مختاری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از مهتا مختاری نوبت بگیرم؟


آیا مهتا مختاری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به مهتا مختاری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا مهتا مختاری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با مهتا مختاری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از مهتا مختاری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی مهتا مختاری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت مهتا مختاری چقدر است؟

هزینه ویزیت مهتا مختاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهتا مختاری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا مهتا مختاری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل مهتا مختاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت مهتا مختاری چیست؟

مهتا مختاری در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به مهتا مختاری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از مهتا مختاری دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران مهتا مختاری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار مهتا مختاری را ارزیابی و 2568 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از مهتا مختاری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران مهتا مختاری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.