انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سهیلا آل یاسین

آدرس : شیراز - میدان نمازی - درمانگاه اما رضا (ع)
تلفن : 32127000

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سهیلا آل یاسین امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 4 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سهیلا آل یاسین رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سهیلا آل یاسین


  درباره دکتر سهیلا آل یاسین

دکتر سهیلا آل یاسین متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر سهیلا آل یاسین در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سهیلا آل یاسین در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سهیلا آل یاسین درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سهیلا آل یاسین متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سهیلا آل یاسین تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سهیلا آل یاسین را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر سهیلا آل یاسین

٪100 دکتر سهیلا آل یاسین را پیشنهاد میکنند

  4 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سهیلا آل یاسین را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار راضی بودم

       دکتر سهیلا آل یاسین را پیشنهاد می‌کنم

  •    عالی

       دکتر سهیلا آل یاسین را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سهیلا آل یاسین نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سهیلا آل یاسین بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سهیلا آل یاسین مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سهیلا آل یاسین بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سهیلا آل یاسین تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سهیلا آل یاسین اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سهیلا آل یاسین میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا آل یاسین میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سهیلا آل یاسین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیلا آل یاسین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا آل یاسین در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سهیلا آل یاسین سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا آل یاسین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سهیلا آل یاسین چیست؟

دکتر سهیلا آل یاسین متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سهیلا آل یاسین مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سهیلا آل یاسین دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر سهیلا آل یاسین را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر سهیلا آل یاسین را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سهیلا آل یاسین رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سهیلا آل یاسین هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست