انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر نرجس پیشوا

آدرس : شیراز، خیابان شهید چمران، میدان دانشجو، ساختمان آسیا، طبقه دوم
تلفن : 32344617

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر نرجس پیشوا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر نرجس پیشوا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر نرجس پیشوا


  درباره دکتر نرجس پیشوا

دکتر نرجس پیشوا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر نرجس پیشوا در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر نرجس پیشوا در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر نرجس پیشوا درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر نرجس پیشوا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر نرجس پیشوا تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر نرجس پیشوا را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر نرجس پیشوا

٪100 دکتر نرجس پیشوا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر نرجس پیشوا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر نرجس پیشوا نوبت بگیرم؟


آیا دکتر نرجس پیشوا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر نرجس پیشوا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر نرجس پیشوا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر نرجس پیشوا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر نرجس پیشوا اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر نرجس پیشوا میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر نرجس پیشوا میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر نرجس پیشوا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرجس پیشوا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرجس پیشوا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر نرجس پیشوا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر نرجس پیشوا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر نرجس پیشوا چیست؟

دکتر نرجس پیشوا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر نرجس پیشوا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر نرجس پیشوا دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر نرجس پیشوا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر نرجس پیشوا را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر نرجس پیشوا رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر نرجس پیشوا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست