انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر کمیل اسماعیلی نژاد

آدرس: بوشهر، میدان امام (میدان سنگی)، ضلع ابتدای خیابان بیسیم، ساختمان پزشکان مهر، طبقه سوم
تلفن: 07733561397

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر کمیل اسماعیلی نژاد

دکتر کمیل اسماعیلی نژاد از دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد خوب شهر بوشهر هستند. آدرس دکتر کمیل اسماعیلی نژاد بوشهر، میدان امام (میدان سنگی)، ضلع ابتدای خیابان بیسیم، ساختمان پزشکان مهر، طبقه سوم و تلفن تماس 07733561397 میباشد. نوبت دهی دکتر کمیل اسماعیلی نژاد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر کمیل اسماعیلی نژاد خدمات بسیاری همچون آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر کمیل اسماعیلی نژاد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 122977
  اینستاگرام دکتر کمیل اسماعیلی نژاد
  دکتر کمیل اسماعیلی نژاد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 18 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر کمیل اسماعیلی نژاد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر کمیل اسماعیلی نژاد


  روزهای کاری دکتر کمیل اسماعیلی نژاد

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد دکتر کمیل اسماعیلی نژاد

٪100 دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را پیشنهاد میکنند

  18 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی،دلسوز بیمار

     دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

 •    بهترين دكتر گوارش استان بوشهر هستن ، به معناي واقعي پنجه طلا هستن

     دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

 •    پزشکی عالی و خوش برخورد و با حوصله واقعا برای بیمارشون وقت می زارن و تشخیص صحییح و درمان ⚘⚘⚘

     دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر کمیل اسماعیلی نژاد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر کمیل اسماعیلی نژاد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر کمیل اسماعیلی نژاد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر کمیل اسماعیلی نژاد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر کمیل اسماعیلی نژاد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر کمیل اسماعیلی نژاد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر کمیل اسماعیلی نژاد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر کمیل اسماعیلی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کمیل اسماعیلی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کمیل اسماعیلی نژاد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر کمیل اسماعیلی نژاد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر کمیل اسماعیلی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر کمیل اسماعیلی نژاد چیست؟

دکتر کمیل اسماعیلی نژاد در شاخه فوق تخصص گوارش و كبد فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص گوارش و كبد بهتر است بدانید در بیماری‌های مرتبط با کبد باید به این نکات توجه کرد که ایا مشکل به‌طور اولیه در سلول کبدی وجود دارد یا ثانویه است؟ ایا بیماری ناگهانی بروز کرده‌است یا تدریجی؟ ایا مشکل بیمار سبب اختلال مهمی در کارکرد طبیعی سلول کبدی شده‌است یا خیر؟ ایا علایم ونشانه‌هایی از هیپرتانسیون پورت وجود دارد؟ علایمی همچون خارش، یرقان، بی اشتهایی، کاهش وزن و تب در بیماری‌های کبد بسیار مهم هستند. علامتی همچون کبودی پس از ضربه مختصر نشانه‌هایی شوم از بیماری کبدی حاد یا مزمن می‌باشد. باید به تماس بیمار با افراد یرقانی توجه کرد اگر بیمار هرگونه تزریقی داشته‌است، عفونت هپاتیت b ویا c ممکن است بیماری زمینه‌ای باشد. تزریقات شامل انتقال خون یا پلاسما، خالکوبی و اقدامات دندان پزشکی می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر کمیل اسماعیلی نژاد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر کمیل اسماعیلی نژاد دریافت کنید آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و ... میباشد.

بیماران دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 18 بیمار دکتر کمیل اسماعیلی نژاد را ارزیابی و 11972 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر کمیل اسماعیلی نژاد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر کمیل اسماعیلی نژاد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.