انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات میثم باقری نیا

آدرس: ساوه،خیابان شهید بهشتی،جنب پل روگذر شهید چمران،مرکز توانبخشی همراز
تلفن: ۰۹۱۲۸۸۴۰۲۴۵

دریافت نوبت تلفنی

  درباره میثم باقری نیا

میثم باقری نیا از کاردرمانی های خوب شهر ساوه هستند. آدرس میثم باقری نیا ساوه،خیابان شهید بهشتی،جنب پل روگذر شهید چمران،مرکز توانبخشی همراز و تلفن تماس ۰۹۱۲۸۸۴۰۲۴۵ میباشد. نوبت دهی میثم باقری نیا در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. میثم باقری نیا خدمات بسیاری همچون ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات میثم باقری نیا به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ک.د۱۲۱۱

میثم باقری نیا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از میثم باقری نیا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران میثم باقری نیا


  روزهای کاری میثم باقری نیا

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  نظرات در مورد میثم باقری نیا

٪100 میثم باقری نیا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       میثم باقری نیا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از میثم باقری نیا نوبت بگیرم؟


آیا میثم باقری نیا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به میثم باقری نیا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا میثم باقری نیا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با میثم باقری نیا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از میثم باقری نیا اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی میثم باقری نیا در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت میثم باقری نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت میثم باقری نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل میثم باقری نیا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا میثم باقری نیا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل میثم باقری نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت میثم باقری نیا چیست؟

میثم باقری نیا در شاخه کاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با کاردرمانی بهتر است بدانید کار درمانی از جمله زیر شاخه‌های رشته توانبخشی است که رویکرد های درمانی را در ۳ سطح -جسم ، ذهن، روان- در قالب فعالیت هدفمند و معنادار ارائه می دهد. به عبارتی در کاردرمانی به وسیله کار و فعالیت درمان می‌شوید. یک کاردرمانگر بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی و تاثیرات جانبی یک بیماری بر روی زندگی فردی و اجتماعی بیمار تمرکز می‌کند و با ارائه تکنیک‌های درمانی فرد را از وابستگی خارج و به سمت زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه سوق می‌دهد.

برای چه خدماتی میتوانم به میثم باقری نیا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از میثم باقری نیا دریافت کنید ارائه تکنیک های نوین درمانی بر روی ابعاد جسمی، روحی و روانی در اجتماع و ... میباشد.

بیماران میثم باقری نیا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار میثم باقری نیا را ارزیابی و 1317 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از میثم باقری نیا رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران میثم باقری نیا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.