انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر حمیدرضا حکمت

آدرس: سعادت اباد بلوار پاکنژاد بعد از چهارراه سرو نبش اسمان ۴ شرقی پلاک ۱ طبقه ۲
تلفن: 26762683

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر حمیدرضا حکمت

دکتر حمیدرضا حکمت از روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر حمیدرضا حکمت سعادت اباد بلوار پاکنژاد بعد از چهارراه سرو نبش اسمان ۴ شرقی پلاک ۱ طبقه ۲ و تلفن تماس 26762683 میباشد. نوبت دهی دکتر حمیدرضا حکمت در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر حمیدرضا حکمت خدمات بسیاری همچون روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر حمیدرضا حکمت به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 113354
  وب سایت شخصی دکتر حمیدرضا حکمت
  اینستاگرام دکتر حمیدرضا حکمت

دکتر حمیدرضا حکمت امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 17 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر حمیدرضا حکمت رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر حمیدرضا حکمت


  سوابق و افتخارات دکتر حمیدرضا حکمت

اخذ دکترای عمومی از دانشگاه سراسری علوم پزشکی ایران ، اخذ مدرک تخصص روانپزشکی از دانشگاه سراسری علوم بهزیستی و توان بخشی ، سابقه ده سال کار بعد از اخذ مدرک روان پزشکی و مداوای بیش از ۵۰ هزار مراجع در طول این مدت ، سابقه ده سال کار در حیطه ترک مواد ، سابقه ده سال کار در حیطه درمان نوروتراپی با دستگاه نوروفیدبک ، دستگاه Tms, مدرس دانشگاه آزاد اسلامی ، برگزاری کارگاه های متعدد جهت روان شناسان دانشگاه ، استاد مدعو دانشگاه

  نظرات در مورد دکتر حمیدرضا حکمت

٪100 دکتر حمیدرضا حکمت را پیشنهاد میکنند

  17 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر حمیدرضا حکمت را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر خیلی خوبی هستن درمان دارویی انجام میدن

     دکتر حمیدرضا حکمت را پیشنهاد می‌کنم

 •    ایشون بسیار دکتر دقیق مهربان و کار بلدی اس. من یک سال افسردگی داشتم در عرض دوهفته بهبودی چشمگیری داشتم. خدا حفظشون کنه

     دکتر حمیدرضا حکمت را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی حرف نداره 👌

     دکتر حمیدرضا حکمت را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر حمیدرضا حکمت نوبت بگیرم؟


آیا دکتر حمیدرضا حکمت بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر حمیدرضا حکمت مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر حمیدرضا حکمت بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر حمیدرضا حکمت تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر حمیدرضا حکمت اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر حمیدرضا حکمت در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا حکمت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا حکمت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا حکمت در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر حمیدرضا حکمت سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا حکمت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر حمیدرضا حکمت چیست؟

دکتر حمیدرضا حکمت در شاخه متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی است و پس از گذراندن دوره پزشکی تخصص روانپزشکی را میگذرانند. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما روانشناس ها امکان تجویز دارو را ندارند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر حمیدرضا حکمت مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر حمیدرضا حکمت دریافت کنید روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن و ... میباشد.

بیماران دکتر حمیدرضا حکمت را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 17 بیمار دکتر حمیدرضا حکمت را ارزیابی و 17483 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر حمیدرضا حکمت رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا حکمت هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.