انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر بهاره طبرسی

آدرس : تهران- سعادت آباد- میدان فرهنگ -سرو شرقی- بعد از بیمارستان پارسیان- پلاک 27- طبقه سوم- واحد 7
تلفن : 22369390

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر بهاره طبرسی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر بهاره طبرسی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر بهاره طبرسی


  روزهای کاری دکتر بهاره طبرسی

شنبه

14-20

یکشنبه

11-18

دوشنبه

14-20

چهارشنبه

14-20

  درباره دکتر بهاره طبرسی

دکتر بهاره طبرسی متخصص درمان ریشه دندان هستند. مطب دکتر بهاره طبرسی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر بهاره طبرسی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر بهاره طبرسی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهاره طبرسی متخصص درمان ریشه دندان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر بهاره طبرسی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر بهاره طبرسی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 93353
  وب سایت شخصی دکتر بهاره طبرسی
  اینستاگرام دکتر بهاره طبرسی

  مقالات دکتر بهاره طبرسی

  نظرات در مورد دکتر بهاره طبرسی

٪100 دکتر بهاره طبرسی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر بهاره طبرسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار از اخلاق و کیفیت کار درمان ریشه و ارامش خانم دکتر راضی بودم بسیار در کار تخصصی مهارت دارن و در مطبشان تیمی قوی از متخصصین سایر رشته های دندانپزشکی دارند که تمام کارهای دندانم را با بالاترین کیفیت انجام دادند

       دکتر بهاره طبرسی را پیشنهاد می‌کنم

  •    من برای چندمین بار پیش دکتر بهاره طبرسی میرم و واقعا همیشه ار کار و برخوردشون راضی هستم

       دکتر بهاره طبرسی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر بهاره طبرسی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر بهاره طبرسی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر بهاره طبرسی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر بهاره طبرسی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر بهاره طبرسی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر بهاره طبرسی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر بهاره طبرسی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر بهاره طبرسی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر بهاره طبرسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهاره طبرسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره طبرسی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر بهاره طبرسی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره طبرسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر بهاره طبرسی چیست؟

دکتر بهاره طبرسی متخصص درمان ریشه دندان میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص درمان ریشه دندان بهتر است بدانید ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس یکی تخصص‌های دندان‌پزشکی است.ریشه‌درمانی با مغز دندان (پالپ) و بافت‌های پیرامون ریشه دندان سروکار دارد. اگر برای پالپ دندان مشکلی ایجاد شود باید با عمل درمان ریشه معالجه گردد. علم اندونتیکس بنا به تعریف عبارت است از «شاخه‌ای از علم دندانپزشکی که راجع به ریخت‌شناسی، بحث می‌کند». فیزیولوژی و آسیب‌شناسی پالپ و بافت‌های اطراف ریشه دندان

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر بهاره طبرسی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر بهاره طبرسی دریافت کنید درمان تخصصی ریشه دندان، عصب کشی، درمان دردهای دندانی و درمان کیست و عفونت های فکی و دندانی و ... میباشد.

بیماران دکتر بهاره طبرسی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر بهاره طبرسی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر بهاره طبرسی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر بهاره طبرسی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست