انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر ساره علی نژاد

آدرس: رامسر ،روبروی بیمارستان امام سجاد ،جنب ساندویچی نادر ،طبقه اول
تلفن: ۰۱۱۵۵۲۲۹۲۷۶--۰۱۱۵۵۲۲۲۲۸۸__۰۹۰۳۳۹۴۸۶۴۷

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر ساره علی نژاد

دکتر ساره علی نژاد از متخصصین طب سوزنی خوب شهر رامسر هستند. آدرس دکتر ساره علی نژاد رامسر ،روبروی بیمارستان امام سجاد ،جنب ساندویچی نادر ،طبقه اول و تلفن تماس ۰۱۱۵۵۲۲۹۲۷۶--۰۱۱۵۵۲۲۲۲۸۸__۰۹۰۳۳۹۴۸۶۴۷ میباشد. نوبت دهی دکتر ساره علی نژاد در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر ساره علی نژاد خدمات بسیاری همچون تسکین درد و درمان مشکلات مختلف، انجام حجامت، زالو درمانی، نبض شناسی، غمز، ماساژ درمانی، حجامت چینی، ماکسی باسشن، کاپینگ یا بادکش، کاشت نخ و درمان گیاهی بیماری ها و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر ساره علی نژاد به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۹۲۷۱۰
  اینستاگرام دکتر ساره علی نژاد
  دکتر ساره علی نژاد امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر ساره علی نژاد رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر ساره علی نژاد


  توضیحات دکتر ساره علی نژاد

طب سوزنی و سنتی  شمال ،طب سوزنی و سنتی مازندران،طب سوزنی و سنتی تنکابن ،چالوس ،شهسوار ،چابکسر ،کلاچای ،رودسر ،لاهیجان ،لنگرود    

  نظرات در مورد دکتر ساره علی نژاد

٪100 دکتر ساره علی نژاد را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر ساره علی نژاد را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر ساره علی نژاد نوبت بگیرم؟


آیا دکتر ساره علی نژاد بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر ساره علی نژاد مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر ساره علی نژاد بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر ساره علی نژاد تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر ساره علی نژاد اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر ساره علی نژاد در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر ساره علی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ساره علی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساره علی نژاد در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر ساره علی نژاد سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر ساره علی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر ساره علی نژاد چیست؟

دکتر ساره علی نژاد در شاخه طب سوزنی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با طب سوزنی بهتر است بدانید طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چینٰ TCM است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاه‌های انرژی دانسته می‌شوند باعث تسکین درد یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر ساره علی نژاد مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر ساره علی نژاد دریافت کنید تسکین درد و درمان مشکلات مختلف، انجام حجامت، زالو درمانی، نبض شناسی، غمز، ماساژ درمانی، حجامت چینی، ماکسی باسشن، کاپینگ یا بادکش، کاشت نخ و درمان گیاهی بیماری ها و ... میباشد.

بیماران دکتر ساره علی نژاد را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر ساره علی نژاد را ارزیابی و 3146 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر ساره علی نژاد رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر ساره علی نژاد هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.