انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سینا امینی زاده

آدرس : تهران،یوسف آباد،بیمارستان محب کوثر
تلفن : 02142193813

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سینا امینی زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 4 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سینا امینی زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سینا امینی زاده


  آدرس های دیگر دکتر سینا امینی زاده

تهران،یوسف آباد (ببمارستان محب کوثر)
شماره تماس : ۰۲۱۴۲۱۹۳۸۱۳

  روزهای کاری دکتر سینا امینی زاده

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

۱۶ الی ۱۸

سه‌شنبه

چهارشنبه

پنجشنبه

  درباره دکتر سینا امینی زاده

دکتر سینا امینی زاده جراح و متخصص ارتوپدی هستند. مطب دکتر سینا امینی زاده در شهر اهواز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سینا امینی زاده در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سینا امینی زاده درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سینا امینی زاده جراح و متخصص ارتوپدی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سینا امینی زاده تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سینا امینی زاده را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 120172
  اینستاگرام دکتر سینا امینی زاده

  نظرات در مورد دکتر سینا امینی زاده

٪100 دکتر سینا امینی زاده را پیشنهاد میکنند

  4 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر سینا امینی زاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی، واقعا از کارشون راضی هستم ، جراحی مچ پا انجام دادن واسم

     دکتر سینا امینی زاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    خوب

     دکتر سینا امینی زاده را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار از کار شما دکتر راضی هستم

     دکتر سینا امینی زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سینا امینی زاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سینا امینی زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سینا امینی زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سینا امینی زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سینا امینی زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سینا امینی زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سینا امینی زاده میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سینا امینی زاده میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سینا امینی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سینا امینی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امینی زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سینا امینی زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سینا امینی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سینا امینی زاده چیست؟

دکتر سینا امینی زاده جراح و متخصص ارتوپدی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص ارتوپدی بهتر است بدانید استخوان‌شناسی یا ارتوپدی زیرشاخه‌ای از علوم کالبدشناسی، جامعه‌شناسی، و باستان‌شناسی به‌شمار می‌آید. استخوان‌شناسان به مطالعه دقیق ساختار استخوان‌ها، اجزای استخوان‌بندی، دندان‌ها، اشکال ظاهری، عملکردها، بیماری‌ها و آسیب‌ها، فرایند استخوان‌سازی از غضروف، استحکام و سختی استخوان‌ها، و غیره می‌پردازند. در مطالعه استخوان‌ها، سن، مرگ، جنسیت، رشد، و شیوه زندگی فردی که بقایایش به‌جا مانده در نظر گرفته می‌شود یا از طریق استخوان‌شناسی اطلاعاتی در این زمینه‌ها بازیابی می‌گردد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سینا امینی زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سینا امینی زاده دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان درد های کمر، ستون فقرات، زانو، دست، پا و لگن، جراحی شکستگی دست و پا، تعویض مفصل لگن، رباط صلیبی، آرتروسکوپی شانه، درمان آسیب های ورزشی، بررسی و درمان کف پا صاف و درمان دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر سینا امینی زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر سینا امینی زاده را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سینا امینی زاده رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سینا امینی زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست