انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر لیلا ستوده

آدرس: کرمان . خیابان استقلال . نبش کوچه ۹ ساختمان بوعلی . طبقه ۳ واحد۹
تلفن: ۰۹۳۰۷۲۴۰۴۳۹

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر لیلا ستوده

دکتر لیلا ستوده از پزشکان عمومی خوب شهر کرمان هستند. آدرس دکتر لیلا ستوده کرمان . خیابان استقلال . نبش کوچه ۹ ساختمان بوعلی . طبقه ۳ واحد۹ و تلفن تماس ۰۹۳۰۷۲۴۰۴۳۹ میباشد. نوبت دهی دکتر لیلا ستوده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر لیلا ستوده خدمات بسیاری همچون پیشگیری، تشخیص و درمان انواع بیماری ها و ارجاع به پزشک متخصص و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر لیلا ستوده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 124687
  دکتر لیلا ستوده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر لیلا ستوده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر لیلا ستوده


  روزهای کاری دکتر لیلا ستوده

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه‌شنبه

چهارشنبه

  نظرات در مورد دکتر لیلا ستوده

٪100 دکتر لیلا ستوده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر لیلا ستوده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر لیلا ستوده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر لیلا ستوده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر لیلا ستوده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر لیلا ستوده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر لیلا ستوده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر لیلا ستوده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر لیلا ستوده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا ستوده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا ستوده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ستوده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر لیلا ستوده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا ستوده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر لیلا ستوده چیست؟

دکتر لیلا ستوده در شاخه پزشک عمومی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با پزشک عمومی بهتر است بدانید پزشک عمومی انواعی از بیماری‌ها را مدیریت می‌کند که به شکل تمایز نیافته و در مراحل اولیه از شروعشان هستند و گاهی ممکن است نیاز به مداخله فوری پزشکان متخصص داشته باشند.هدف یک پزشک عمومی، داشتن نگرشی کلی در رسیدگی به عوامل بیولوژیک، روحی و اجتماعی است که باید برای مراقبت بیماری در هر مریض مورد توجه قرار گیرند. وظایف پزشکان عمومی به ارگان‌های خاصی از بدن محدود نمی‌شود و آنها مهارت‌های نسبی در زمینه درمان اشخاص با مشکلات متعدد سلامتی را دارا هستند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر لیلا ستوده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر لیلا ستوده دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان انواع بیماری ها و ارجاع به پزشک متخصص و ... میباشد.

بیماران دکتر لیلا ستوده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر لیلا ستوده را ارزیابی و 1436 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر لیلا ستوده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر لیلا ستوده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.