انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهدی قباخلو

آدرس: همدان_ خیابان بوعلی_ کوچه سرپل یخچال_ ساختمان پزشکان خاتم الانبیا_ طبقه اول_ نوبت دهی به صورت تلفنی از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۳
تلفن: ۰۸۱۳۲۵۱۶۷۰۰

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مهدی قباخلو

دکتر مهدی قباخلو (به انگلیسی: Dr. Mehdi Ghobakhlou) از دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد خوب شهر همدان هستند. آدرس دکتر مهدی قباخلو همدان_ خیابان بوعلی_ کوچه سرپل یخچال_ ساختمان پزشکان خاتم الانبیا_ طبقه اول_ نوبت دهی به صورت تلفنی از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۳ و تلفن تماس ۰۸۱۳۲۵۱۶۷۰۰ میباشد. نوبت دهی دکتر مهدی قباخلو در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مهدی قباخلو خدمات بسیاری همچون آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مهدی قباخلو به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۸۷۵۰۸
  اینستاگرام دکتر مهدی قباخلو
  دکتر مهدی قباخلو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 30 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهدی قباخلو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهدی قباخلو


  سوابق و افتخارات دکتر مهدی قباخلو

فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی
دارای بورد فوق تخصصی گوارش و کبد
جزو رتبه های برتر آزمونهای بورد فوق تخصصی گوارش و کبد و بورد تخصصی داخلی در کشور
استادیار دانشگاه و عضو هیات علمی
عضو انجمن اندوسکوپی و گوارش اروپا
عضو سازمان کولیت و کرون اروپا
عضو انجمن گوارش آمریکا

  نظرات در مورد دکتر مهدی قباخلو

٪100 دکتر مهدی قباخلو را پیشنهاد میکنند

  30 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    دکترخوبی به نظرمیرسدباتوجه به سوابقش باآرزوی موفقیت روزافزون

     دکتر مهدی قباخلو را پیشنهاد می‌کنم

 •    بسیار عالی

     دکتر مهدی قباخلو را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالیییییییی هستند و درجه یک

     دکتر مهدی قباخلو را پیشنهاد می‌کنم

 •    عااااااااالی هستن

     دکتر مهدی قباخلو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهدی قباخلو نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهدی قباخلو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهدی قباخلو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهدی قباخلو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهدی قباخلو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهدی قباخلو اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مهدی قباخلو در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی قباخلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی قباخلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قباخلو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهدی قباخلو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قباخلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهدی قباخلو چیست؟

دکتر مهدی قباخلو (Dr. Mehdi Ghobakhlou) در شاخه فوق تخصص گوارش و كبد فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص گوارش و كبد بهتر است بدانید در بیماری‌های مرتبط با کبد باید به این نکات توجه کرد که ایا مشکل به‌طور اولیه در سلول کبدی وجود دارد یا ثانویه است؟ ایا بیماری ناگهانی بروز کرده‌است یا تدریجی؟ ایا مشکل بیمار سبب اختلال مهمی در کارکرد طبیعی سلول کبدی شده‌است یا خیر؟ ایا علایم ونشانه‌هایی از هیپرتانسیون پورت وجود دارد؟ علایمی همچون خارش، یرقان، بی اشتهایی، کاهش وزن و تب در بیماری‌های کبد بسیار مهم هستند. علامتی همچون کبودی پس از ضربه مختصر نشانه‌هایی شوم از بیماری کبدی حاد یا مزمن می‌باشد. باید به تماس بیمار با افراد یرقانی توجه کرد اگر بیمار هرگونه تزریقی داشته‌است، عفونت هپاتیت b ویا c ممکن است بیماری زمینه‌ای باشد. تزریقات شامل انتقال خون یا پلاسما، خالکوبی و اقدامات دندان پزشکی می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهدی قباخلو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهدی قباخلو دریافت کنید آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و ... میباشد.

بیماران دکتر مهدی قباخلو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 30 بیمار دکتر مهدی قباخلو را ارزیابی و 31454 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مهدی قباخلو رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهدی قباخلو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.