انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر حبیب نورانی خجسته

آدرس : شیراز، خیابان کریم خان زند، نزدیک به بیمارستان فقیهی، کوچه بانک سپه
تلفن : 2338533

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر حبیب نورانی خجسته امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر حبیب نورانی خجسته رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر حبیب نورانی خجسته


  درباره دکتر حبیب نورانی خجسته

دکتر حبیب نورانی خجسته فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر حبیب نورانی خجسته در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر حبیب نورانی خجسته در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر حبیب نورانی خجسته درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر حبیب نورانی خجسته فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر حبیب نورانی خجسته تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر حبیب نورانی خجسته را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر حبیب نورانی خجسته

٪100 دکتر حبیب نورانی خجسته را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر حبیب نورانی خجسته را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر حبیب نورانی خجسته نوبت بگیرم؟


آیا دکتر حبیب نورانی خجسته بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر حبیب نورانی خجسته مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر حبیب نورانی خجسته بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر حبیب نورانی خجسته تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر حبیب نورانی خجسته اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر حبیب نورانی خجسته میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر حبیب نورانی خجسته میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر حبیب نورانی خجسته چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب نورانی خجسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر حبیب نورانی خجسته سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر حبیب نورانی خجسته چیست؟

دکتر حبیب نورانی خجسته فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر حبیب نورانی خجسته مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر حبیب نورانی خجسته دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر حبیب نورانی خجسته را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر حبیب نورانی خجسته را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر حبیب نورانی خجسته رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر حبیب نورانی خجسته هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست