انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر عنایت الله بهادری

آدرس : شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان زند ، طبقه اول
تلفن : 2353350

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر عنایت الله بهادری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر عنایت الله بهادری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر عنایت الله بهادری


  درباره دکتر عنایت الله بهادری

دکتر عنایت الله بهادری فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر عنایت الله بهادری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر عنایت الله بهادری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر عنایت الله بهادری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر عنایت الله بهادری فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر عنایت الله بهادری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر عنایت الله بهادری را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر عنایت الله بهادری

٪100 دکتر عنایت الله بهادری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر عنایت الله بهادری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر عنایت الله بهادری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر عنایت الله بهادری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر عنایت الله بهادری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر عنایت الله بهادری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر عنایت الله بهادری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر عنایت الله بهادری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر عنایت الله بهادری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر عنایت الله بهادری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله بهادری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت الله بهادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت الله بهادری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر عنایت الله بهادری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت الله بهادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر عنایت الله بهادری چیست؟

دکتر عنایت الله بهادری فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر عنایت الله بهادری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر عنایت الله بهادری دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر عنایت الله بهادری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر عنایت الله بهادری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر عنایت الله بهادری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر عنایت الله بهادری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست