انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر هما قادری

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، کوچه پشت مخابرات، نبش خیابان اردیبهشت, بیمارستان ام آر آی (مرکزی شیراز)
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر هما قادری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر هما قادری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر هما قادری


  درباره دکتر هما قادری

دکتر هما قادری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر هما قادری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر هما قادری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر هما قادری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر هما قادری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر هما قادری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر هما قادری را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر هما قادری

٪100 دکتر هما قادری را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر هما قادری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر هما قادری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر هما قادری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر هما قادری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر هما قادری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر هما قادری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر هما قادری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر هما قادری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر هما قادری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر هما قادری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هما قادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما قادری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر هما قادری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر هما قادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر هما قادری چیست؟

دکتر هما قادری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر هما قادری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر هما قادری دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر هما قادری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر هما قادری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر هما قادری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر هما قادری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست