انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر نوید انوری پور اطفال

آدرس: استان گلستان، شهر گالیکش،
تلفن: 01738180

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر نوید انوری پور اطفال

دکتر نوید انوری پور اطفال از پزشکان متخصص کودکان (اطفال) خوب شهر گرگان هستند. آدرس دکتر نوید انوری پور اطفال استان گلستان، شهر گالیکش، و تلفن تماس 01738180 میباشد. نوبت دهی دکتر نوید انوری پور اطفال در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر نوید انوری پور اطفال خدمات بسیاری همچون واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر نوید انوری پور اطفال به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر نوید انوری پور اطفال امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر نوید انوری پور اطفال رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر نوید انوری پور اطفال


  نظرات در مورد دکتر نوید انوری پور اطفال

٪100 دکتر نوید انوری پور اطفال را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر نوید انوری پور اطفال را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر نوید انوری پور اطفال نوبت بگیرم؟


آیا دکتر نوید انوری پور اطفال بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر نوید انوری پور اطفال مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر نوید انوری پور اطفال بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر نوید انوری پور اطفال تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر نوید انوری پور اطفال اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر نوید انوری پور اطفال در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر نوید انوری پور اطفال چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید انوری پور اطفال با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید انوری پور اطفال در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر نوید انوری پور اطفال سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر نوید انوری پور اطفال در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر نوید انوری پور اطفال چیست؟

دکتر نوید انوری پور اطفال در شاخه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر نوید انوری پور اطفال مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر نوید انوری پور اطفال دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر نوید انوری پور اطفال را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر نوید انوری پور اطفال را ارزیابی و 9379 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر نوید انوری پور اطفال رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر نوید انوری پور اطفال هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.