انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهرزاد باقری

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان انقلاب (نادر)، تقاطع شمس، ساختمان داروخانه دکتر کیوان، طبقه دوم
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مهرزاد باقری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 8 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهرزاد باقری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهرزاد باقری


  درباره دکتر مهرزاد باقری

دکتر مهرزاد باقری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر مهرزاد باقری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهرزاد باقری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهرزاد باقری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرزاد باقری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهرزاد باقری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهرزاد باقری را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مهرزاد باقری

٪100 دکتر مهرزاد باقری را پیشنهاد میکنند

  8 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مهرزاد باقری را پیشنهاد می‌کنم

  •    خدای بیماری کودکان هستن

       دکتر مهرزاد باقری را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر باتجربه و دقیقی هستن

       دکتر مهرزاد باقری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهرزاد باقری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهرزاد باقری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهرزاد باقری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهرزاد باقری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهرزاد باقری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهرزاد باقری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهرزاد باقری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرزاد باقری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مهرزاد باقری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرزاد باقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد باقری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهرزاد باقری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد باقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهرزاد باقری چیست؟

دکتر مهرزاد باقری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهرزاد باقری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهرزاد باقری دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر مهرزاد باقری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 8 بیمار دکتر مهرزاد باقری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مهرزاد باقری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهرزاد باقری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست