انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهران کریمی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه امام رضا (ع) , بیمارستان نمازی
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مهران کریمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهران کریمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهران کریمی


  درباره دکتر مهران کریمی

دکتر مهران کریمی فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مهران کریمی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهران کریمی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهران کریمی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهران کریمی فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهران کریمی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهران کریمی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مهران کریمی

٪100 دکتر مهران کریمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مهران کریمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهران کریمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهران کریمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهران کریمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهران کریمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهران کریمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهران کریمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهران کریمی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران کریمی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مهران کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران کریمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهران کریمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهران کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهران کریمی چیست؟

دکتر مهران کریمی فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهران کریمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهران کریمی دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مهران کریمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مهران کریمی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مهران کریمی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهران کریمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست