انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مهدی شهریاری

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان معدل، بین تقاطع خیابان فلسطین و خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی)، ساختمان نهال، طبقه 4، واحد 17
تلفن : 07132307563

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مهدی شهریاری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 4 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مهدی شهریاری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مهدی شهریاری


  درباره دکتر مهدی شهریاری

دکتر مهدی شهریاری فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مهدی شهریاری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهدی شهریاری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهدی شهریاری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی شهریاری فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهدی شهریاری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهدی شهریاری را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مهدی شهریاری

٪100 دکتر مهدی شهریاری را پیشنهاد میکنند

  4 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مهدی شهریاری را پیشنهاد می‌کنم

  •    عالی عالی

       دکتر مهدی شهریاری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهدی شهریاری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مهدی شهریاری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهدی شهریاری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهدی شهریاری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهدی شهریاری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهدی شهریاری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهدی شهریاری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی شهریاری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی شهریاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی شهریاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهریاری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مهدی شهریاری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شهریاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهدی شهریاری چیست؟

دکتر مهدی شهریاری فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهدی شهریاری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهدی شهریاری دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مهدی شهریاری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 4 بیمار دکتر مهدی شهریاری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مهدی شهریاری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مهدی شهریاری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست