انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر معصومه جوانمردی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان ملاصدرا، طبقه چهارم
تلفن : 07136473157

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر معصومه جوانمردی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر معصومه جوانمردی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر معصومه جوانمردی


  درباره دکتر معصومه جوانمردی

دکتر معصومه جوانمردی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر معصومه جوانمردی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر معصومه جوانمردی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر معصومه جوانمردی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر معصومه جوانمردی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر معصومه جوانمردی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر معصومه جوانمردی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر معصومه جوانمردی

٪100 دکتر معصومه جوانمردی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر معصومه جوانمردی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر معصومه جوانمردی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر معصومه جوانمردی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر معصومه جوانمردی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر معصومه جوانمردی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر معصومه جوانمردی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر معصومه جوانمردی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر معصومه جوانمردی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر معصومه جوانمردی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه جوانمردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه جوانمردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه جوانمردی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر معصومه جوانمردی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه جوانمردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر معصومه جوانمردی چیست؟

دکتر معصومه جوانمردی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر معصومه جوانمردی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر معصومه جوانمردی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر معصومه جوانمردی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر معصومه جوانمردی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر معصومه جوانمردی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر معصومه جوانمردی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست