در حال بارگذاری...

 

جهت دریافت نوبت از دکتر مریم زاهدی تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

صفحه‌ی اختصاصی دکتر مریم زاهدی

آدرس : استان تهران، شهر تهران، منطقه 16، نازی آباد، بازار دوم، نبش خیابان نیکنام (بوعلی) جنوبی، مجتمع تخصصی بوعلی، ط. دوم
تلفن : 02155081221
شاخه فعالیت : جراح و متخصص زنان و زایمان

اطلاعات دکتر مریم زاهدی

دکتر مریم زاهدی جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. مطب دکتر مریم زاهدی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مریم زاهدی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مریم زاهدی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم زاهدی جراح و متخصص زنان و زایمان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مریم زاهدی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مریم زاهدی را مشاهده کنید.

نظرات در مورد دکتر مریم زاهدی

در حال حاضر ارزیابی ثبت نشده است

سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مریم زاهدی نوبت بگیرم؟

آیا دکتر مریم زاهدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مریم زاهدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مریم زاهدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مریم زاهدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مریم زاهدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مریم زاهدی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم زاهدی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مریم زاهدی چیست؟

دکتر مریم زاهدی جراح و متخصص زنان و زایمان میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص زنان و زایمان بهتر است بدانید تشخیص و درمان بیماری‌های زنان همچون عفونت دستگاه تناسلی، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان و یا رحم، قاعدگی دردناک و اختلالات قاعدگی بر عهده پزشک متخصص زنان و زایمان است. بارداری، پیشرفت و کنترل آن، زایمان طبیعی و یا عمل سزارین از جمله مواردیست که در این حیطه پزشکی قرار دارد. بیماری‌هایی نظیر اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان است. همچنین برای انجام جراحی‌های زیبایی زنان بقاید به متخصص زنان مراجعه کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مریم زاهدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مریم زاهدی دریافت کنید زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و ... میباشد.

بیماران دکتر مریم زاهدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 0 بیمار دکتر مریم زاهدی را ارزیابی کرده اند. میانگین امتیاز دکتر مریم زاهدی 0 از 5 می باشد. اگر شما هم از بیماران دکتر مریم زاهدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.