انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مریم ذاکری نیا

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان شهید چمران, بیمارستان ام آر آی (مرکزی شیراز)
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مریم ذاکری نیا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مریم ذاکری نیا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مریم ذاکری نیا


  درباره دکتر مریم ذاکری نیا

دکتر مریم ذاکری نیا فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مریم ذاکری نیا در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مریم ذاکری نیا در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مریم ذاکری نیا درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم ذاکری نیا فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مریم ذاکری نیا تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مریم ذاکری نیا را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مریم ذاکری نیا

٪100 دکتر مریم ذاکری نیا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مریم ذاکری نیا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مریم ذاکری نیا نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مریم ذاکری نیا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مریم ذاکری نیا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مریم ذاکری نیا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مریم ذاکری نیا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مریم ذاکری نیا اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مریم ذاکری نیا میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم ذاکری نیا میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مریم ذاکری نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم ذاکری نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ذاکری نیا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مریم ذاکری نیا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ذاکری نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مریم ذاکری نیا چیست؟

دکتر مریم ذاکری نیا فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مریم ذاکری نیا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مریم ذاکری نیا دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مریم ذاکری نیا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مریم ذاکری نیا را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مریم ذاکری نیا رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مریم ذاکری نیا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست