انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مجتبی کریمی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، بیمارستان بعثت , درمانگاه شهید فقیهی
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مجتبی کریمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 8 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مجتبی کریمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مجتبی کریمی


  درباره دکتر مجتبی کریمی

دکتر مجتبی کریمی فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مجتبی کریمی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مجتبی کریمی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مجتبی کریمی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجتبی کریمی فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مجتبی کریمی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مجتبی کریمی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مجتبی کریمی

٪100 دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد میکنند

  8 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    عالی

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر مجتبی کریمی دکتری انسان دوست -دلسوز -دارای حسن اخلاق - وقتگذار وپیگیرکاربیماران

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    باسلام وتشکر ایشان بهترین دکتری هستند که از لحاظ دانش واطلاعات پزشکی درسطح بالایی قراردارند خدا توفیق وسلامتی وطول عمر به ایشان عطافرمایند

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    دکتر بسیارخوب وخوش اخلاق و با تشخیص بسیار دقیق یکی از بهترین دکتر شیرازوایران من کمال تشکر را از ایشان دارم وآرزوی موفقیت برای دارم من راضی هستم و خدا هم ازش راضی باشه

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

 •    باسلام وخسته نباشید خدا قوت .ایشون بسیار دلسوز و کاربلد هستن.یاحق.

     دکتر مجتبی کریمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مجتبی کریمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مجتبی کریمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مجتبی کریمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مجتبی کریمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مجتبی کریمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مجتبی کریمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مجتبی کریمی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مجتبی کریمی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مجتبی کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجتبی کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی کریمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مجتبی کریمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مجتبی کریمی چیست؟

دکتر مجتبی کریمی فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مجتبی کریمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مجتبی کریمی دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مجتبی کریمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 8 بیمار دکتر مجتبی کریمی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مجتبی کریمی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مجتبی کریمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست