انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مانی رمزی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه شهید مطهری
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مانی رمزی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مانی رمزی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مانی رمزی


  درباره دکتر مانی رمزی

دکتر مانی رمزی فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر مانی رمزی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مانی رمزی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مانی رمزی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مانی رمزی فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مانی رمزی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مانی رمزی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر مانی رمزی

٪100 دکتر مانی رمزی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مانی رمزی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مانی رمزی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مانی رمزی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مانی رمزی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مانی رمزی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مانی رمزی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مانی رمزی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مانی رمزی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مانی رمزی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مانی رمزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مانی رمزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مانی رمزی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مانی رمزی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مانی رمزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مانی رمزی چیست؟

دکتر مانی رمزی فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مانی رمزی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مانی رمزی دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر مانی رمزی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مانی رمزی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مانی رمزی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مانی رمزی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست