انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر کمال الدین تاج الدینی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان سیبویه، میدان شاهزاده قاسم، روبروی بیمارستان سید جمال الدین اسد آبادی
تلفن : 0713783356

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر کمال الدین تاج الدینی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر کمال الدین تاج الدینی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر کمال الدین تاج الدینی


  درباره دکتر کمال الدین تاج الدینی

دکتر کمال الدین تاج الدینی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر کمال الدین تاج الدینی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر کمال الدین تاج الدینی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر کمال الدین تاج الدینی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر کمال الدین تاج الدینی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر کمال الدین تاج الدینی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر کمال الدین تاج الدینی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر کمال الدین تاج الدینی

٪100 دکتر کمال الدین تاج الدینی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر کمال الدین تاج الدینی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر کمال الدین تاج الدینی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر کمال الدین تاج الدینی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر کمال الدین تاج الدینی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر کمال الدین تاج الدینی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر کمال الدین تاج الدینی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر کمال الدین تاج الدینی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر کمال الدین تاج الدینی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر کمال الدین تاج الدینی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر کمال الدین تاج الدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کمال الدین تاج الدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کمال الدین تاج الدینی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر کمال الدین تاج الدینی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر کمال الدین تاج الدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر کمال الدین تاج الدینی چیست؟

دکتر کمال الدین تاج الدینی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر کمال الدین تاج الدینی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر کمال الدین تاج الدینی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر کمال الدین تاج الدینی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر کمال الدین تاج الدینی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر کمال الدین تاج الدینی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر کمال الدین تاج الدینی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست