انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فریناز اشرف

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان معالی آباد، روبروی کلانتری23، ساختمان یونیک، طبقه دوم، واحد 10
تلفن : 07136360582

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر فریناز اشرف امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فریناز اشرف رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فریناز اشرف


  درباره دکتر فریناز اشرف

دکتر فریناز اشرف متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر فریناز اشرف در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر فریناز اشرف در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر فریناز اشرف درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر فریناز اشرف متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر فریناز اشرف تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر فریناز اشرف را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر فریناز اشرف

٪100 دکتر فریناز اشرف را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فریناز اشرف را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فریناز اشرف نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فریناز اشرف بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فریناز اشرف مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فریناز اشرف بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فریناز اشرف تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فریناز اشرف اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر فریناز اشرف میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر فریناز اشرف میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر فریناز اشرف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریناز اشرف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریناز اشرف در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فریناز اشرف سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فریناز اشرف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فریناز اشرف چیست؟

دکتر فریناز اشرف متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فریناز اشرف مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فریناز اشرف دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر فریناز اشرف را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فریناز اشرف را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر فریناز اشرف رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر فریناز اشرف هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست