انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر فرخ فرخ نیا

آدرس : استان فارس، شهر شیراز،
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر فرخ فرخ نیا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر فرخ فرخ نیا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فرخ فرخ نیا


  درباره دکتر فرخ فرخ نیا

دکتر فرخ فرخ نیا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر فرخ فرخ نیا در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر فرخ فرخ نیا در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر فرخ فرخ نیا درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرخ فرخ نیا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر فرخ فرخ نیا تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر فرخ فرخ نیا را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر فرخ فرخ نیا

٪100 دکتر فرخ فرخ نیا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فرخ فرخ نیا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فرخ فرخ نیا نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فرخ فرخ نیا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فرخ فرخ نیا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فرخ فرخ نیا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فرخ فرخ نیا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فرخ فرخ نیا اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر فرخ فرخ نیا میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر فرخ فرخ نیا میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر فرخ فرخ نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرخ فرخ نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ فرخ نیا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فرخ فرخ نیا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فرخ فرخ نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فرخ فرخ نیا چیست؟

دکتر فرخ فرخ نیا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فرخ فرخ نیا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فرخ فرخ نیا دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر فرخ فرخ نیا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر فرخ فرخ نیا را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر فرخ فرخ نیا رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر فرخ فرخ نیا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست