انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علی ربیعی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان عدالت شمالی، نزدیک به مسجد موسی ابن جعفر (ع)، روبروی بانک ثامن، ساختمان داروخانه دکتر رحمانی، طبقه دوم
تلفن : 07138308961

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر علی ربیعی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علی ربیعی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علی ربیعی


  درباره دکتر علی ربیعی

دکتر علی ربیعی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر علی ربیعی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر علی ربیعی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر علی ربیعی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی ربیعی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر علی ربیعی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر علی ربیعی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر علی ربیعی

٪100 دکتر علی ربیعی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علی ربیعی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علی ربیعی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علی ربیعی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علی ربیعی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علی ربیعی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علی ربیعی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علی ربیعی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر علی ربیعی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر علی ربیعی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر علی ربیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی ربیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ربیعی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علی ربیعی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علی ربیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علی ربیعی چیست؟

دکتر علی ربیعی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علی ربیعی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علی ربیعی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر علی ربیعی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر علی ربیعی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر علی ربیعی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر علی ربیعی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست