انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر عزت بیگم رجایی رامشه

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، خیابان اردیبهشت، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان سینا، طبقه ششم، واحد 603
تلفن : 07132300642

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر عزت بیگم رجایی رامشه امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر عزت بیگم رجایی رامشه


  درباره دکتر عزت بیگم رجایی رامشه

دکتر عزت بیگم رجایی رامشه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر عزت بیگم رجایی رامشه تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر عزت بیگم رجایی رامشه

٪100 دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار دکترباتجربه ای هستن ونظرات وتشخیصهاشون عالیه

       دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر عزت بیگم رجایی رامشه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر عزت بیگم رجایی رامشه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر عزت بیگم رجایی رامشه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر عزت بیگم رجایی رامشه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر عزت بیگم رجایی رامشه میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر عزت بیگم رجایی رامشه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عزت بیگم رجایی رامشه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر عزت بیگم رجایی رامشه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر عزت بیگم رجایی رامشه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر عزت بیگم رجایی رامشه چیست؟

دکتر عزت بیگم رجایی رامشه متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر عزت بیگم رجایی رامشه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر عزت بیگم رجایی رامشه را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر عزت بیگم رجایی رامشه رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر عزت بیگم رجایی رامشه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست