انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر شیرین حقیقت

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه شهید فقیهی
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر شیرین حقیقت امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر شیرین حقیقت رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر شیرین حقیقت


  درباره دکتر شیرین حقیقت

دکتر شیرین حقیقت فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر شیرین حقیقت در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر شیرین حقیقت در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر شیرین حقیقت درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر شیرین حقیقت فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر شیرین حقیقت تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر شیرین حقیقت را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر شیرین حقیقت

٪100 دکتر شیرین حقیقت را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر شیرین حقیقت را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر شیرین حقیقت نوبت بگیرم؟


آیا دکتر شیرین حقیقت بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر شیرین حقیقت مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر شیرین حقیقت بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر شیرین حقیقت تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر شیرین حقیقت اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر شیرین حقیقت میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر شیرین حقیقت میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر شیرین حقیقت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیرین حقیقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین حقیقت در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر شیرین حقیقت سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین حقیقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر شیرین حقیقت چیست؟

دکتر شیرین حقیقت فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر شیرین حقیقت مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر شیرین حقیقت دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر شیرین حقیقت را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر شیرین حقیقت را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر شیرین حقیقت رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر شیرین حقیقت هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست