انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سیروس حدیدی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان نادر، خیابان قدمگاه، جنب گلفروشی لیندا
تلفن : 07138204479

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سیروس حدیدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سیروس حدیدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سیروس حدیدی


  درباره دکتر سیروس حدیدی

دکتر سیروس حدیدی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر سیروس حدیدی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سیروس حدیدی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سیروس حدیدی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیروس حدیدی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سیروس حدیدی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سیروس حدیدی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر سیروس حدیدی

٪100 دکتر سیروس حدیدی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سیروس حدیدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سیروس حدیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سیروس حدیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سیروس حدیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سیروس حدیدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سیروس حدیدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سیروس حدیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سیروس حدیدی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سیروس حدیدی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سیروس حدیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیروس حدیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس حدیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سیروس حدیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس حدیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سیروس حدیدی چیست؟

دکتر سیروس حدیدی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سیروس حدیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سیروس حدیدی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر سیروس حدیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سیروس حدیدی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سیروس حدیدی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سیروس حدیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست