انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سید مرتضی فاطمی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، سه راه طالقانی، جنب داروخانه شرق، واحد 89
تلفن : 07132224527

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سید مرتضی فاطمی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سید مرتضی فاطمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سید مرتضی فاطمی


  درباره دکتر سید مرتضی فاطمی

دکتر سید مرتضی فاطمی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر سید مرتضی فاطمی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سید مرتضی فاطمی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سید مرتضی فاطمی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید مرتضی فاطمی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سید مرتضی فاطمی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سید مرتضی فاطمی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر سید مرتضی فاطمی

٪100 دکتر سید مرتضی فاطمی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سید مرتضی فاطمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سید مرتضی فاطمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سید مرتضی فاطمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سید مرتضی فاطمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سید مرتضی فاطمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سید مرتضی فاطمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سید مرتضی فاطمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سید مرتضی فاطمی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مرتضی فاطمی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی فاطمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی فاطمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سید مرتضی فاطمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سید مرتضی فاطمی چیست؟

دکتر سید مرتضی فاطمی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سید مرتضی فاطمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سید مرتضی فاطمی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر سید مرتضی فاطمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سید مرتضی فاطمی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سید مرتضی فاطمی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سید مرتضی فاطمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست