انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سید بهروز دشتی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان قصردشت، نزدیک به بیمارستان فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 302
تلفن : 07136278636 - 627863

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر سید بهروز دشتی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سید بهروز دشتی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سید بهروز دشتی


  درباره دکتر سید بهروز دشتی

دکتر سید بهروز دشتی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر سید بهروز دشتی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر سید بهروز دشتی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر سید بهروز دشتی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید بهروز دشتی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر سید بهروز دشتی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر سید بهروز دشتی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر سید بهروز دشتی

٪100 دکتر سید بهروز دشتی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سید بهروز دشتی را پیشنهاد می‌کنم

  •    سلام دکتر دشتی بهترین و خوش خلق وخوش روترین دکتر اطفال‌.فوق العاده دکتر عالی هستن .چند ساله ک بچه های من تحت نظر ایشون هستن.باهزینه بسیارکم و کار بسیار عالی.درضمن چون سید هستن دستشون عالیه.نسخه ک میپیچه منکه نخریده بچه هام خوب میشن.بهترینی اقای دکتر دشتی عزیز

       دکتر سید بهروز دشتی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سید بهروز دشتی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سید بهروز دشتی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سید بهروز دشتی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سید بهروز دشتی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سید بهروز دشتی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سید بهروز دشتی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر سید بهروز دشتی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر سید بهروز دشتی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر سید بهروز دشتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید بهروز دشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید بهروز دشتی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سید بهروز دشتی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سید بهروز دشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سید بهروز دشتی چیست؟

دکتر سید بهروز دشتی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سید بهروز دشتی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سید بهروز دشتی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر سید بهروز دشتی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر سید بهروز دشتی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر سید بهروز دشتی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر سید بهروز دشتی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست