انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سهیلا طاهری

آدرس: استان چهارمحال و بختیاری، شهر بروجن، میدان بیمارستان، ابتدای بلوار بوعلی، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه سوم، شماره 15
تلفن: 03824239490

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سهیلا طاهری

دکتر سهیلا طاهری از دکترهای متخصص پوست و مو خوب شهر شهرکرد هستند. آدرس دکتر سهیلا طاهری استان چهارمحال و بختیاری، شهر بروجن، میدان بیمارستان، ابتدای بلوار بوعلی، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه سوم، شماره 15 و تلفن تماس 03824239490 میباشد. نوبت دهی دکتر سهیلا طاهری در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سهیلا طاهری خدمات بسیاری همچون پروتز با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر و ژل، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بيماريهاى پوست،مو و ناخن، كرايوتراپى و ليزرتراپى زگيل هاى صورت،بدن و تناسلى، ميكرودرم ابريژن، ميكرونيدلينگ ،مزوتراپى و درمان اسکار و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سهیلا طاهری به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر سهیلا طاهری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سهیلا طاهری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سهیلا طاهری


  نظرات در مورد دکتر سهیلا طاهری

٪100 دکتر سهیلا طاهری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سهیلا طاهری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سهیلا طاهری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سهیلا طاهری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سهیلا طاهری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سهیلا طاهری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سهیلا طاهری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سهیلا طاهری اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سهیلا طاهری در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سهیلا طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیلا طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا طاهری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سهیلا طاهری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سهیلا طاهری چیست؟

دکتر سهیلا طاهری در شاخه متخصص پوست، مو و زيبايى فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص پوست، مو و زيبايى بهتر است بدانید بیماری‌های پوستی انواع مختلفی دارند که گاهی میتوانند خطرناک و حتی مرگبار باشند، این بیماری‌ها میتوانند مسری یا غیر مسری باشند. از شایع‌ترین بیماری‌های پوستی می‌توان به سلولیت، حساسیت های پوستی و عفونت‌های قارچی پوست اشاره کرد. تشخیص زودهنگام بیماری‌های پوستی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سهیلا طاهری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سهیلا طاهری دریافت کنید پروتز با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر و ژل، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بيماريهاى پوست،مو و ناخن، كرايوتراپى و ليزرتراپى زگيل هاى صورت،بدن و تناسلى، ميكرودرم ابريژن، ميكرونيدلينگ ،مزوتراپى و درمان اسکار و ... میباشد.

بیماران دکتر سهیلا طاهری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر سهیلا طاهری را ارزیابی و 9864 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر سهیلا طاهری رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سهیلا طاهری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.