انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر رضا وجدانی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه شهید فقیهی , درمانگاه شهید مطهری
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر رضا وجدانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 2 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر رضا وجدانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر رضا وجدانی


  درباره دکتر رضا وجدانی

دکتر رضا وجدانی فوق تخصص خون و سرطان هستند. مطب دکتر رضا وجدانی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر رضا وجدانی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر رضا وجدانی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا وجدانی فوق تخصص خون و سرطان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر رضا وجدانی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر رضا وجدانی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر رضا وجدانی

٪100 دکتر رضا وجدانی را پیشنهاد میکنند

  2 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر رضا وجدانی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار دکتر خوش اخلاق .ودلسوز هستن ..من زندگیم همسرم اول خدا بعد مدیون زحمات ایشون هستم ..برقرار باشی

       دکتر رضا وجدانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر رضا وجدانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر رضا وجدانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر رضا وجدانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر رضا وجدانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر رضا وجدانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر رضا وجدانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر رضا وجدانی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا وجدانی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر رضا وجدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا وجدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا وجدانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر رضا وجدانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر رضا وجدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر رضا وجدانی چیست؟

دکتر رضا وجدانی فوق تخصص خون و سرطان میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص خون و سرطان بهتر است بدانید سرطان‌شناسی یا انکولوژی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. وظایف یک انکولوژیست عبارت است از: تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر) پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر رضا وجدانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر رضا وجدانی دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم خون مانند کم خونی، تالاسمی، هموفیلی، لوسمی، لنفوم، کاهش پلاکت همچنین پشگیری، تشخیص و درمان بیماری های سرطان کل بدن مانند سرطان پستان یا سرطان سینه، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، پروستات و انجام نمونه برداری تشخیصی مغز استخوان و ... میباشد.

بیماران دکتر رضا وجدانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 2 بیمار دکتر رضا وجدانی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر رضا وجدانی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر رضا وجدانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست