انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر خدیجه ظریفی

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی)، خیابان معدل غربی، تقاطع خیابان معدل، جنب بستنی هانی مانی، ساختمان سینا، طبقه چهارم
تلفن : 07132343501

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر خدیجه ظریفی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر خدیجه ظریفی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر خدیجه ظریفی


  درباره دکتر خدیجه ظریفی

دکتر خدیجه ظریفی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر خدیجه ظریفی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر خدیجه ظریفی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر خدیجه ظریفی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر خدیجه ظریفی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر خدیجه ظریفی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر خدیجه ظریفی را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر خدیجه ظریفی

٪100 دکتر خدیجه ظریفی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر خدیجه ظریفی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر خدیجه ظریفی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر خدیجه ظریفی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر خدیجه ظریفی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر خدیجه ظریفی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر خدیجه ظریفی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر خدیجه ظریفی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر خدیجه ظریفی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه ظریفی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه ظریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه ظریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه ظریفی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر خدیجه ظریفی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه ظریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر خدیجه ظریفی چیست؟

دکتر خدیجه ظریفی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر خدیجه ظریفی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر خدیجه ظریفی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر خدیجه ظریفی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر خدیجه ظریفی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر خدیجه ظریفی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر خدیجه ظریفی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست