انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر خدیجه السادات نجیب

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، درمانگاه امام رضا (ع) , بیمارستان شهید دستغیب
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر خدیجه السادات نجیب امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر خدیجه السادات نجیب رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر خدیجه السادات نجیب


  درباره دکتر خدیجه السادات نجیب

دکتر خدیجه السادات نجیب متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر خدیجه السادات نجیب در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر خدیجه السادات نجیب در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر خدیجه السادات نجیب درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر خدیجه السادات نجیب متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر خدیجه السادات نجیب تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر خدیجه السادات نجیب را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر خدیجه السادات نجیب

٪100 دکتر خدیجه السادات نجیب را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر خدیجه السادات نجیب را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر خدیجه السادات نجیب نوبت بگیرم؟


آیا دکتر خدیجه السادات نجیب بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر خدیجه السادات نجیب مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر خدیجه السادات نجیب بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر خدیجه السادات نجیب تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر خدیجه السادات نجیب اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر خدیجه السادات نجیب میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر خدیجه السادات نجیب میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه السادات نجیب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه السادات نجیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه السادات نجیب در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر خدیجه السادات نجیب سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه السادات نجیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر خدیجه السادات نجیب چیست؟

دکتر خدیجه السادات نجیب متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر خدیجه السادات نجیب مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر خدیجه السادات نجیب دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر خدیجه السادات نجیب را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر خدیجه السادات نجیب را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر خدیجه السادات نجیب رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر خدیجه السادات نجیب هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست