انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر حافظ راکانی

آدرس: استان گلستان، شهر گرگان،
تلفن: 01732227855

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر حافظ راکانی

دکتر حافظ راکانی از پزشکان جراح عمومی خوب شهر گرگان هستند. آدرس دکتر حافظ راکانی استان گلستان، شهر گرگان، و تلفن تماس 01732227855 میباشد. نوبت دهی دکتر حافظ راکانی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر حافظ راکانی خدمات بسیاری همچون جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر حافظ راکانی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر حافظ راکانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر حافظ راکانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر حافظ راکانی


  نظرات در مورد دکتر حافظ راکانی

٪100 دکتر حافظ راکانی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر حافظ راکانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر حافظ راکانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر حافظ راکانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر حافظ راکانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر حافظ راکانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر حافظ راکانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر حافظ راکانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر حافظ راکانی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر حافظ راکانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حافظ راکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حافظ راکانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر حافظ راکانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر حافظ راکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر حافظ راکانی چیست؟

دکتر حافظ راکانی در شاخه جراح عمومی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح عمومی بهتر است بدانید متخصصین جراحی عمومی از این سبب عمومی نامیده می‌شوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن می‌باشند. در مواقعی که بیماران تصادفی و تهدید کننده حیات وجود داشته باشند این جراحان می‌توانند جراحی ارتوپدی، زنان، اورولوژی و در مواردی جراحی مغز و اعصاب انجام دهند. جراحی عمومی تنها رشته تخصصی جراحی است که با همه اصول جراحی آشنایی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر حافظ راکانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر حافظ راکانی دریافت کنید جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر حافظ راکانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر حافظ راکانی را ارزیابی و 9109 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر حافظ راکانی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر حافظ راکانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.