انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر پروین جعفرزادگان

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هفت تیر (20متری سینما سعدی)، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه چهارم، واحد 4
تلفن : 07132319615

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر پروین جعفرزادگان امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر پروین جعفرزادگان رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر پروین جعفرزادگان


  درباره دکتر پروین جعفرزادگان

دکتر پروین جعفرزادگان متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر پروین جعفرزادگان در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر پروین جعفرزادگان در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر پروین جعفرزادگان درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر پروین جعفرزادگان متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر پروین جعفرزادگان تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر پروین جعفرزادگان را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر پروین جعفرزادگان

٪100 دکتر پروین جعفرزادگان را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر پروین جعفرزادگان را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر پروین جعفرزادگان نوبت بگیرم؟


آیا دکتر پروین جعفرزادگان بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر پروین جعفرزادگان مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر پروین جعفرزادگان بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر پروین جعفرزادگان تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر پروین جعفرزادگان اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر پروین جعفرزادگان میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر پروین جعفرزادگان میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر پروین جعفرزادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پروین جعفرزادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین جعفرزادگان در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر پروین جعفرزادگان سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر پروین جعفرزادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر پروین جعفرزادگان چیست؟

دکتر پروین جعفرزادگان متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر پروین جعفرزادگان مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر پروین جعفرزادگان دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر پروین جعفرزادگان را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر پروین جعفرزادگان را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر پروین جعفرزادگان رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر پروین جعفرزادگان هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست