انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر بی تا احمد پور

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، نزدیک به بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان پارسیان، طبقه ششم
تلفن :

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر بی تا احمد پور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر بی تا احمد پور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر بی تا احمد پور


  درباره دکتر بی تا احمد پور

دکتر بی تا احمد پور متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر بی تا احمد پور در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر بی تا احمد پور در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر بی تا احمد پور درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر بی تا احمد پور متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر بی تا احمد پور تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر بی تا احمد پور را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر بی تا احمد پور

٪100 دکتر بی تا احمد پور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر بی تا احمد پور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر بی تا احمد پور نوبت بگیرم؟


آیا دکتر بی تا احمد پور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر بی تا احمد پور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر بی تا احمد پور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر بی تا احمد پور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر بی تا احمد پور اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر بی تا احمد پور میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر بی تا احمد پور میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر بی تا احمد پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بی تا احمد پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بی تا احمد پور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر بی تا احمد پور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر بی تا احمد پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر بی تا احمد پور چیست؟

دکتر بی تا احمد پور متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر بی تا احمد پور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر بی تا احمد پور دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر بی تا احمد پور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر بی تا احمد پور را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر بی تا احمد پور رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر بی تا احمد پور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست